پونیشا

اون روزی که گوشی جدید خریدم، یه تایمی هم شده بود که تو پونیشا به عنوان پشتیبان سایت شروع کرده بودم کار کردن.

وقتی از شر گوشی قدیمیم خلاص شدم ، دیگه از شر هنگ کردن ها و دوربین باز نشدن ها و صدات نمیاد بلندتر حرف بزن و گوشیتو بده عکس بگیرم ، دوربین گوشیم خوب نیست و گوشی قاطی کرد ری استارتش کن هم راحت شدم😁
اون موقع یه تایمی بود که بعضی روزا سرم زیادی شلوغ میشد و همه چی رو با هم قاطی می کردم و میشد که هم زمان سه تا کار رو با هم انجام بدم.
این وسط ها هم میرفتم سر کلاسا و یه دور به استادام فحش میدادم و میومدم (که هنوز که هنوزه وضعم تو ترم یکی مونده به آخر همینه)
اون تایم پونیشا باعث شد یه خورده بیشتر وقت آزاد واسه خودم داشته باشم و بتونم این همه چیز رو با هم هندل کنم.
حالا پونیشا چیه:
پونیشا یه سایته واسه آدمایی که یه سری کارا مثل طراحی ، برنامه نویسی، ترجمه و … بلدن و یه سری دیگه از آدما که به همچین آدمایی برای پروژه هاشون نیاز دارن.
پونیشا این دو دسته آدم رو به هم وصل می کنه.
حالا کار من چی بود: من پشیبانی سایت رو انجام میدادم . به آدما کمک می کردم که چطوری و به درستی از سایت استفاده کنن و ایراد کارشون کجاست و مشکلاشون رو حل می کردم.
یه سری کارای کوچیک دیگه هم انجام میدادم . مثلا اگه به جای عکس کارت ملی عکس ۳×۴ ارسال میکردن و تایید نمیشد احتمالا کار من بود (😈)

در کل اینکه یه تایمی یه جورایی زندگی و کارم با هم قاطی شد و خیلی مرزی بینشون احساس نمی کردم که یکی از معایب تو خونه کار کردنه. ولی خب سعی کردم با زمان بندیِ درست مرز بینشون رو مشخص کنم.
اون موقع فریلنسر نبودم و فقط کارم ریموت بود.

حدود یه سال بیشتر با پونیشا همکاری کردم و شد یکی از تجربه‌های خوب زندگیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *